כללי

מי יכול להתעניין בתוכנית 3700?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

על פי הערכות, לקראת סוף שנת 2013, שוק הדירות יהפוך לנוח ומתאים יותר במיוחד לרוכשי דירה ראשונה. לאחר דיונים רבים וערערים שונים שהוגשו, אושרה ב-2013 תוכנית 3700 תל אביב.

מהי תוכנית 3700 ?

תוכנית 3700 תל אביב היא אחת מאותן התוכניות הגדולות אשר יוצאת לדרך כבר השנה והיא מבטיחה לספק פתרונות דיור חדשים ובלעדיים בעיר הבירה של המרכז, תל-אביב. מיקומה המרכזי והיוקרתי של תוכנית 3700 תל אביב מאפשר הצעות אטרקטיביות לציבור הקונים: אוכלוסיה האורבנית של משפחות, זוגות צעירים ובני הגיל השלישי, כמו גם לבעלי העסקים אשר ימצאו השקעה מסיבית של קרקעות במסחר ותעסוקה, כחלק מצביונה של השכונה החדשה.

תוכנית 3700 תל אביב היא תוכנית מתאר לתכנון פיתוחו של צפון מערב תל אביב אושרה לאחרונה על ידי הוועדה הארצית לתכנון ובנייה. תוכנית 3700 תל אביב תיבנה על אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר תל אביב-יפו, כאשר במרכז אתגריה הסופיים של התוכנית הוא עיצוב דמותו וצביונו של הרובע בשילוב טבע ונוף המייחדים את האיזור, הכל ליצירת עירוניות רבגונית איכותית וידידותית לסביבה. בין היתר, על ידי יצירת פארק ירוק והשקעה בחוף המקביל לתוכנית תל אביב 3700, מציעה התוכנית איזור אקסקלוסיבי ומתקדם להנחלת ערכי קהילה, תרבות, נופש ופנאי לתושביה והציבור הרחב כולו.

דיור בר השגה בתל אביב

תוכנית 3700 תל אביב המשתרעת משדה דב בדרום ועד גבול הרצליה בצפון, מייעדת שטח של כ-1,900 דונם לאלפי דירות חדשות, למלונאות, לשטחי ציבור, כאשר שווי המקרקעין בתחום התכנית מוערך במאות מיליוני שקלים. תוכנית 3700 תל אביב צפויה לספק פתרונות דיור לרובדי אוכלוסיה שונים, בעיקר למוגדרים כבני מעמד הביניים על ידי הוספת למעלה מ-12,000 יחידות דיור חדשות לעיר. כאלפיים יחידות דיור המוגדות "דיור בר השגה" ודירות קטנות המתאימות לזוגות צעירים ומעמד הביניים, מתוכננות לקום בתוכנית 3700 תל אביב על קרקעות בבעלותם של עיריית תל אביב-יפו ומינהל מקרקעי ישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות